O nas

20 lat doświadczenia w branży nauczyło nas jak o Ciebie zadbać i spełnić Twoje oczekiwania.

Szeroko pojętą reklamą zajmujemy się od wielu lat...

ale zdecydowanie mówimy, że jesteśmy młodym, kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem a jednak z dużym bagażem doświadczeń, które pozwalają nam żyć w przekonaniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Spotykamy się z opiniami, które mówią że aby robić coś dobrze należy skupić się na niewielkim obszarze pracy. Czy na pewno mnogość zadań wyklucza ich wysoką jakość?

Nie stoimy w miejscu – cały czas się rozwijamy a jeśli otrzymujemy zlecenie, którego realizacja odbiega od poprzednich nasz research pozwala nam na zdobycie kompetentnej wiedzy i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Nie lubimy się nudzić za to nasz zespół bardzo lubi ze sobą współpracować a nasi klienci przebywać w naszym towarzystwie. Tak już mamy, że bardzo Was lubimy. Takie hasła jak reklama, projekt graficzny, druk, offset, solwent czy lateks nie maja przed nami tajemnic.

Pełni zapału i pozytywnego nastawienia rozpoczynamy każdy kolejny dzień a wielkość twojego zamówienia nie wpływa na jakość naszego zaangażowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ale to co łączy wszystkie nasze realizacje to terminowość i wysoka jakość wykonania. Jeśli nie znaleźliście na naszej stronie propozycji, które chodzą Wam po głowie nie wahajcie się do nas zadzwonić lub napisać – wspólnie wdrożymy interesujące Was rozwiązania i podpowiemy kolejne. A jeśli od jakiegoś czasu analizujesz czy aby twoja strona www nie wymaga odświeżenia albo przydałaby się nowa wizytówka lub reklama zewnętrzna a emaila w tej sprawie przekładasz z dnia na dzień.. wpadnij do naszego biura na aromatyczną kawę a my zdejmiemy z Twoich barków ciężar zaległych „tematów” aby mogła go zastąpić lekkość przyjemniejszych myśli 🙂